Hej :))
Przepraszam Was bardzo za to, że nie publikuję ostatnio rozdziałów, ale nie mam za bardzo czasu, prowadzę też inne blogi i muszę je najpierw dokończyć. Ale obiecuję, że jak tylko będę mogła, dodam coś :)) Na pewno to będzie w nadchodzącym tygodniu, to mogę Wam zapewnić :))
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz