A więc w tej zakładce, jak sama nazwa wskazuje, pytania od Was. Jeżeli chcecie o coś zapytać, piszcie w komentarzach pod rozdziałami lub na mój e-mail: czesio1020c@wp.pl ^^ Chętnie odpowiem na wszystkie pytania :)) A także wszystkie opublikuję na tym blogu - aby każdy mógł zobaczyć moją odpowiedź bez zbędnego pisania dwa razy ^^ Czekam, czekam i jeszcze raz czekam :*
Mrs.Horan
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz